Postup královských projektů

Tvoříme weby s řádem a precizností

S vaším projektem uděláme díru do světa.
Stačí nám jen dát prostor.

Je pár věcí, které potřebujeme, aby byla naše práce naprosto skvělá. Bez nich to nejde, ale výsledek pak stojí za to.

 • Kvalita na prvním místě

  Kvalita na prvním místě

  Pečlivě testujeme a přizpůsobujeme, abychom budoucímu zákazníkovi zpříjemnili cestu nákupním procesem. Ladíme každou drobnost. Kouzlo vidíme v detailu a to nás odlišuje od konkurence.

 • Strategický grafický design

  Pracujeme s reálnými daty

  Projekty, které vytváříme pomáhají našim klientům zvýšit obrat, vylepšit pozici na trhu nebo nastartovat novou službu. Zaměřujeme se na prodej. K tomu potřebujeme reálná data o vás a konkurenci.

 • Bleskové načítání

  Bezchybnost chce čas

  Pokud potřebujete web za 14 dní, tak se bohužel nedohodneme. Webové stránky u nás trvají minimálně pár měsíců, složitější projekty ještě déle. Místo zbrklosti dostanete kvalitu na první dobrou.

 • Prioritní SEO optimalizace

  Zaměřeno na prodeje

  Pomáháme vám zvyšovat zisk. Všechna rozhodnutí, která při práci na projektu děláme, směřují k jedinému cíli: vašemu úspěchu. Nesnášíme nesmyslnou práci.

Weby nejsou džungle

Tvorba webů se řídí striktními pravidly. Jejich dodržování dává našemu světu řád a projektům pořádek.

časová osa návrhu webu

Seznámení

Nejdříve si řekneme, jaké jsou vaše očekávání od webu. Kdo je váš zákazník. Jaké jsou jeho potřeby. Vytvoříme časový rámec a spočítáme celkový rozpočet. Není třeba dodávat, že držíme slovo.

Návrh - analýzy, wireframy

Plánujeme, skicujeme prototypujeme. Jeden z nejdůležitějších kroků při tvorbě nového webového projektu a přitom se na něj nejčastěji zapomíná. Stavět web bez prvotního modelu je jako strkat hlavu do krokodýlí tlamy. Nikdy nevíte, jak to dopadne.

Copywriting

Web na míru si zaslouží i texty, které osloví vašeho zákazníka. Provedou jej celými vašimi stránkami a nechají ho užaslého. S vaší firmou vrytou do paměti nebo se zaplaceným nákupním košíkem.

Kódování

Nepodceňujte kodéry. Dokáží změnit statický návrh od grafika v dynamickou stránku plnou příjemných drobností pro oko i pro myš. Postarají se, aby všechno fungovalo a zobrazovalo se tak, jak má.

Analýza a optimalizace

Data jsou pomyslná hranice mezi dohadem a jistotou. Analytik zhodnotí, jak jednotlivé částí webu fungují. Navrhne konkrétní možnosti, kam web dále rozvíjet.

Propagace

Výborný web je základ propagace. Ale jen s ním už si nevystačíte. Umíme online marketing. Přitáhneme k vám pozornost na sociálních sítích. Přivedeme další zákazníky pomocí PPC reklamy. Vyladíme vám SEO.
Zanedlouho o vás bude vědět celá savana.

Ikona vyznačuje externího partnera specializujícího se na konkrétní odvětví

Projekty, kterým jsme dali řád

Další reference

Zařvete si s námi?